Vítejte na My Hotel Apollon v Praze

Našim hostům nabízíme kvalitní ubytování za rozumnou cenu v blízkosti centra města se snadnou dostupností nejenom autem či autobusem, ale také městskou hromadnou dopravou. Hledáte pohodlí, klid a soukromí? Pak je tento nedávno celkově renovovaný a designově upravený hotel pro Vás tou správnou volbou.


 

Hotel je výhodně situován v srdci typické a jedinečné pražské čtvrti Žižkov, nedaleko historického centra Prahy. V těsné blízkosti hotelu se nachází jeden z největších a nejkrásnějších pražských parků na hoře Vítkov. Návštěvníkům parku se vedle příjemné procházky nabízí možnost vychutnat si unikátní výhled na Prahu ze střešní vyhlídkové terasy Národního památníku.


Hotel nabízí komfortní ubytování v 50 prostorných jednolůžkových, dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojů. Ve 20 pokojích si hosté mohou užít pohodlí a soukromí vlastního balkónu. My Hotel Apollon Praha je skvělým místem pro krátký pobyt během obchodní cesty, ale poskytuje take ideální zázemí pro dlouhodobé pobyty a rodinné dovolené.

 

 

 

 
Prague Prague Hotel Entrance Breakfast Bathroom Restaurant Restaurant Resraurant Breakfast Breakfast Breakfast Conference hall Room Room