Vítejte na My Hotel Apollon v Praze

Našim hostům nabízíme kvalitní ubytování za rozumnou cenu v blízkosti centra města s výbornou dostupností nejen autem či autobusem, ale také městskou hromadnou dopravou. Hledáte pohodlí, klid a soukromí? Pak je pro vás tento nedávno celkově renovovaný a designově upravený hotel tou správnou volbou.

 


 

Hotel je výhodně situován v srdci typické a jedinečné pražské čtvrti Žižkov, nedaleko historického centra Prahy. V těsné blízkosti hotelu se nachází jeden z největších a nejkrásnějších pražských parků na hoře Vítkov. Návštěvníkům parku se kromě příjemné procházky nabízí možnost vychutnat si unikátní výhled na Prahu ze střešní vyhlídkové terasy Národního památníku.


Hotel Apollon Praha nabízí komfortní ubytování v 50 prostorných jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Ve 20 pokojích mohou hosté využít pohodlí a soukromí vlastního balkonu. Hotel je ideální pro krátké obchodní cesty i dlouhodobé pobyty a rodinné dovolené, poskytující skvělé zázemí a pohodlí pro každého návštěvníka.

 

 

 

 
Prague Prague Hotel Entrance Breakfast Bathroom Restaurant Restaurant Resraurant Breakfast Breakfast Breakfast Conference hall Room Room